Sandberg 125-62 цена
Sandberg 125-62 цена
Laidinės ausinės Sandberg Speak'n Go, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.59 € |
|
10.88 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sandberg 125-62Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.0 € |
|
13.76 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sandberg Speakn Go In-Earset - Ohrhörer mit Mikrofon - im Ohr - 3,5 mm Stecker -.. |
|
9.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
9.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laidinės ausinės Sandberg Speak'n Go, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.59 € |
|
10.88 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Sandberg Speak'n Go, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.59 € |
|
10.88 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Sandberg Speak'n Go In-Earset BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
10.88 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
10.88 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Ausinės Sandberg Speak'n Go In-Earset BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
11.42 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
11.42 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
SANDBERG Speak n Go In-Earset black |
|
13.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
13.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sandberg 125-62Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.0 € |
|
13.76 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 09:14
! Сообщить об ошибке| Марка | SANDBERG |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5705730125621 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | Įjungimo/išjungimo mygtukas; atsakymo mygtukas ant laido; keičiami ausų antgaliai |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 8g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | 3 poros keičiamų ausų plokštelių |
| Показать больше | |
































