Samsung WW80T654DLE цена
Samsung WW80T654DLE цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806090604195 |
| Gamintojo kodas | ww80t654dle |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 55kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.55kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 8100l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 218min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 53db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 67kg |
| Maksimalus džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | - |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 22 |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |






























