Samsung WW80T534DAE цена
Samsung WW80T534DAE цена
Skalbimo mašina Samsung WW80T534DAEA |
|
432.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
432.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SAMSUNG WW80T534DAE |
|
459.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
459.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Skalbimo mašina SAMSUNG WW80T534DAEA |
|
499.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
499.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Washing machine WW80T534DAEAS6 |
|
548.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
548.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung Skalbimo mašina WW80T534DAEAS6 | WW80T534DAEAS6 | 880609.. |
|
572.30 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung A Ww80t534daea Laisvai Pastatoma Skalbyklė |
|
684.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
684.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:02
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806095011189 |
| Gamintojo kodas | ww80t534dae/s7 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 116kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 8100l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 67kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 20 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, sporto programa, baby care, patalynės programa, skalavimas + gręžimas, marškinių skalbimo programa, eco, gręžimas+vandens išleidimas, mišri įkrova, lauke dėvima apranga, delikatus skalbimas, tylus skalbimas, greita programa, rankšluosčių skalbimo programa, būgno valymas, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | užraktas nuo vaikų |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |













































