Samsung WW80CGC04DAH цена
Samsung WW80CGC04DAH цена
Skalbyklė Samsung WW80CGC04DAHLEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Skalbyklė Samsung WW80CGC04DAHLEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW80CGC04DAHLE |
|
349.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
349.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung WW80CGC04DAHLE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 60.03 eur/mėn |
|
360.15 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
360.15 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-19 13:50
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806095210322 |
| Gamintojo kodas | ww80cgc04dahle |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 218min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 65kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48l |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, patalynės programa, skalavimas + gręžimas, eco, mišri įkrova, sintetinių drabužių džiovinimas, greita programa, būgno valymas, Šaltas skalbimas, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |
























