Samsung WW90DG5G34ABLE цена
Samsung WW90DG5G34ABLE цена
Skalbyklė SAMSUNG WW90DG5G34ABLE, 9 kg, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
379.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
379.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLE, 9 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 438 € |
|
379.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
379.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung WW90DG5G34ABLEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 487.0 € |
|
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
406.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Skalbimo mašina Samsung AI Ecobubble, WW90DG5G34ABLE, 9 kgYra sandėlyje. |
|
359.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
359.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLE, 9 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 438 € |
|
359.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
359.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung WW90DG5G34ABLE skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.90 eur/mėn |
|
359.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
359.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
359.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
359.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung AI Ecobubble, WW90DG5G34ABLE, 9 kg | 8806097053231 | 880.. |
|
363.55 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung Skalbimo mašina Samsung AI Ecobubble, WW90DG5G34ABLE, 9 kgбольше |
|
367.11 €
|
B магазин percte.eu |
Skalbimo mašina Samsung AI Ecobubble, WW90DG5G34ABLE, 9 kg | 8806097053231больше |
|
376.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
376.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Skalbyklė SAMSUNG WW90DG5G34ABLE, 9 kg, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
379.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
379.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
379.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
379.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLE, 9 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 438 € |
|
379.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
379.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung WW90DG5G34ABLEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 487.0 € |
|
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLE |
|
379.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
379.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DG5G34ABLENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
406.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
SKALBYKLĖ WW90DG5G34ABLE SAMSUNG |
|
406.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
406.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Washing machine WW90DG5G34ABLE, 9kg, 1400 rpm, Energy class A, Depth 56 cm |
|
420.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
420.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Skalbyklė Samsung PRALKA WW90DG5G34ABLE SAMSUNG | WW90DG5G34ABLE | 8806097053231 |
|
468.70 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung Washing machine WW90DG5G34ABLE, 9kg, 1400 rpm, Energy class A, Depth 56 cm |
|
486.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Samsung WW5100 WW90DG5G34AB, skalbimo mašina, A-10%, AI EcoBubble, garų funkcija.. |
|
499.00 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 08:30
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806097053231 |
| Gamintojo kodas | ww90dg5g34able |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 68.kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.44kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 11000l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 180min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48cm |
| Svoris | 59kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |










































