Televizorius Samsung UE75DU7172 цена
Televizorius Samsung UE75DU7172 цена
Samsung UE75DU7172UXXH 75'' SMART 4K LED TV |
|
599.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
599.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-08 17:26
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095478388 |
| Plotis | 167.75 |
| Aukštis | 96.24 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 26 |
| Gylis | 6.11 |
| Ekrano įstrižainė | 75 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | UHD |
| Modelis | UE75DU7172UXXH |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 32.5 |
| Aukštis su stovu | 100.63 |
| Svoris be stovo | 25.3 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 400 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Kilmės šalis | Vengrija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 66-75" |
| Показать больше | |










































