Šaldytuvas Samsung RB38C6B2E22 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C6B2E22 цена
Samsung RB38C6B2E22/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 657.0 € |
|
529.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas SAMSUNG RB38C6B2E22/EF, 203 cm, juodasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
539.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung Refrigerator RB38C6B2E22/EF, height 203cm, 390l, Energy class E, freezer.. |
|
571.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C6B2E22/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 709 € |
|
571.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Samsung BeSpoke, aukštis 203 cm, 390 L, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
649.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C6B2E22/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
529.47 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
529.47 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung RB38C6B2E22/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 657.0 € |
|
529.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung ŠALDYTUVAS RB38C6B2E22/EF SMG |
|
529.47 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
529.47 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung RB38C6B2E22/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 88.36 eur/mėn |
|
530.18 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
530.18 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldytuvas SAMSUNG RB38C6B2E22/EF, 203 cm, juodasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
539.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung RB38C6B2E22/EFбольше |
|
545.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
545.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB38C6B2E22/EF, height 203cm, 390l, Energy class E, freezer.. |
|
571.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C6B2E22/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
571.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
571.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C6B2E22/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 709 € |
|
571.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C6B2E22/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 709 € |
|
571.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
SAMSUNG RB38C6B2E22 |
|
599.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
599.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB38C6B2E22/EF, height 203cm, 390l, Energy class E, freezer.. |
|
615.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
615.45 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
SAMSUNG Refrigerator RB38C6B2E22/EF, height 203cm, 390l, Energy class E, freezer.. |
|
633.40 €
|
B магазин smartech.ee |
Samsung Refrigerator RB38C6B2E22/EF, height 203cm, 390l, Energy class E, freezer.. |
|
647.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Samsung BeSpoke, aukštis 203 cm, 390 L, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
649.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Samsung RB38C6B2E22 šaldytuvas su šaldikliu apačioje, E klasė, 203cm, No Frost, .. |
|
709.00 €
|
B магазин vieni.lt |
Šaldytuvas Samsung Samsung RB38C6B2E22/EF | RB38C6B2E22/EF | 8806094768350 |
|
790.75 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:18
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094768350 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 264kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 83kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | no frost; all around cooling; fresh zone; optimal fresh zone; power cool; power freeze; reversinės durelės; 5 stiklinės lentynos; 5 lentynėlės durelėse; 3 šaldiklio stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Показать больше | |


































