Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39 цена
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5D39/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
649.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
649.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung RB38C7B5D39Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 833.0 € |
|
651.04 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas SAMSUNG Bespoke RB38C7B5D39/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 739.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
669.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, 390 L, smėlio spalvos - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
669.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
669.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
SAMSUNG RB38C7B5D39 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
628.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
628.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5D39/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
649.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
649.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5D39/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
649.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
649.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung RB38C7B5D39/ EF šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 64.90 eur/mėn |
|
649.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 25.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
649.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 25.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Samsung RB38C7B5D39Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 833.0 € |
|
651.04 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung Bespoke, SmartThings AI, RB38C7B5D39/EF | 251090171 | 8806094.. |
|
651.55 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Šaldytuvas SAMSUNG Bespoke RB38C7B5D39/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 739.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
669.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, 390 L, smėlio spalvos - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
669.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
669.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D39/EF |
|
674.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
674.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung RB38C7B5D39/EF |
|
678.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
678.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung Bespoke, SmartThings AI, RB38C7B5D39/EF | 8806094990393 |
|
681.45 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
681.45 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
ŠALDYTUVAS RB38C7B5D39/EF SMG |
|
695.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
695.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung Bespoke RB38C7B5D39/EF | RB38C7B5D39EF | 8806094990393 |
|
862.55 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 08:29
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094990393 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 211kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 81kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Показать больше | |


































