Šaldytuvas Samsung RB34A6B2F22 цена
Šaldytuvas Samsung RB34A6B2F22 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-09-17 13:15
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806092313491 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 295kwh |
| Bendra talpa | 344l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 78kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





























