Televizorius Samsung QE85Q60D цена
Televizorius Samsung QE85Q60D цена
Samsung 85" QLED Q60D 4K QE85Q60DAUXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 102.33 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
1228.00 €
|
B магазин bite.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-12-12 17:27
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095427515 |
| Modelis | qe85q60dauxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Metinis energijos suvartojimas | 129kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 41.5kg |
| Svoris su stovu | 42.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 2, ci+ x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, Žaidimų režimas, netflix, apple airplay 2, google assistant, bixby, hbb tv, amazon alexa |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, hgig, game motion plus, multi-view, quantum processor lite 4k, hdr 10+, allm (auto low latency mode ) |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 108.57cm |
| Plotis be stovo | 190.09cm |
| Gylis be stovo | 2.69cm |
| Aukštis su stovu | 112.31cm |
| Plotis su stovu | 190.09cm |
| Gylis su stovu | 34.51cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |















































