Samsung Galaxy Tab S10 FE 256GB цена
Samsung Galaxy Tab S10 FE 256GB цена
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab S10 FE, 10.9", 12GB/256GB, pilka sp.больше |
|
539.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
539.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy tab S10 FE 256G/WIFI SILVER SM-X520Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
570.76 €
|
B магазин pigu.lt |
SAMSUNG Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 256GB, 12GB RAM, Blue, X520, EU-Wareбольше |
|
428.38 €
|
B магазин smartech.ee |
Samsung Galaxy Tab S10 FE Samsung Exynos 256 GB 27.7 cm (10.9) 12 GB Wi-Fi 6 (80..больше |
|
457.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
457.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris SAMSUNG GALAXY TAB S10 FE 256G/WIFI BLUE SM-X520больше |
|
469.00 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab S10 FE 256GB 10.9,pilkasбольше |
|
499.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520N Wi-Fi 256GB Silver EU | SM-X520NZSPEUE | 8806097..больше |
|
509.75 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung planšetinis kompiuteris SM-X520NZAPEUE 27.7 cm 256 GB 12 GB RAM 13 MP ga.. |
|
509.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Samsung Galaxy Tab S10 FE X520 10.9 12GB RAM 256GB - Silver EU | SM-X520NZSPEUE ..больше |
|
514.20 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9 WiFi 256GB Blue (X520) S-Pen stylus | SM-X520NLBP..больше |
|
519.10 €
|
B магазин multo.eu |
Samsung Galaxy Tab S10 FE Samsung Exynos 256 GB 27,7 cm (10.9") 12 GB Wi-Fi 6 (8..больше |
|
525.75 €
|
B магазин percte.eu |
Planšetė Samsung SM-X520N Galaxy Tab S10FE 12+256GB WIFI pilkaбольше |
|
537.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
537.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab S10 FE, 10.9", 12GB/256GB, pilka sp.больше |
|
539.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
539.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab S10 FE, 10.9", 12GB/256GB, pilka sp.больше |
|
539.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
539.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9" 12GB 256GB SM-X520 Silver (SM-X520NZSPEUB) planš..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 90.23 eur/mėn больше |
|
541.37 €
|
B магазин rde.lt |
Samsung Galaxy Tab S10 FE, 12GB/256GB, Gray SM-X520NZAPEUEбольше |
|
561.35 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
561.35 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy tab S10 FE 256G/WIFI SILVER SM-X520Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
570.76 €
|
B магазин pigu.lt |
TABLET GALAXY TAB S10 FE 256G/WIFI GREY SM-X520 SAMSUNGбольше |
|
579.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
579.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab S10 FE Wifi 12GB RAM 256GB sidabrinis |
|
641.68 €
|
B магазин marsietis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 07:29
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 8806097194576 |
| Energijos klasė | - |
| Ekrano dydis | 10.9" |
| Raiška | 2304 x 1440 |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.3 ghz + 1.8 ghz |
| Operacinės sistemos versija | android 12 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | android os |
| Baterijos tipas | ličio polimerų 7040 mah |
| Kamera | + |
| Pagrindinė kamera | 8 mp |
| Priekinė kamera | 5 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | + |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | 1 tb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.497kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Matmenys | 244.5 x 154.3 x 7.0 mm |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0 |
| Kita informacija | akg stereo garsiakalbiai; palaikomas s pen |
| Grafinis išdėstymas | adreno 618 |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | unibody aliumininis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 7040 |
| Aukštis | 24.45cm |
| Gylis | 0.7cm |
| Plotis | 15.43cm |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 25 |
| Показать больше | |






















































