Samsung Galaxy Tab A9 Plus 5G 256GB цена
Samsung Galaxy Tab A9 Plus 5G 256GB цена
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab A9+ 8GB_256Gb 5G PILKA lietimui jautr..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
329.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-09 13:03
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 8806097461586 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | tft |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.2 ghz |
| Operacinės sistemos versija | android 13 |
| 5G | + |
| 4G | + |
| Kolonėlės | Įmontuotos |
| Operacinė sistema | android os |
| Pagrindinė kamera | 8 mp |
| Priekinė kamera | 5 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | snapdragon 695 5g |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdxc |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.5kg |
| Matmenys | 257.1 x 168.7 x 6.9 mm |
| Gamintojo procesorius | unspecified |
| Grafinis išdėstymas | qualcomm adreno |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | unibody aliumininis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 7040 |
| Aukštis | 25.71cm |
| Gylis | 0.69cm |
| Plotis | 16.87cm |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Показать больше | |


































