Polar Ignite 2 цена
Polar Ignite 2 цена
Išmanusis laikrodis Polar Ignite 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 166.9 € больше |
|
142.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Polar Ignite 2 Black Pearl išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.18 eur/mėn больше |
|
133.10 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
133.10 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Polar Ignite 2 BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
133.10 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
133.10 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Polar Ignite 2 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
135.76 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
135.76 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
Polar Ignite 2, Black Ignite2 BLK |
|
142.54 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
142.54 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Polar Ignite 2 - Schwarz & Perlmutt - Sportuhr mit Band - Silikon - schwarz - Ba..больше |
|
142.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
142.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Polar Ignite 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 166.9 € больше |
|
142.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Polar Ignite 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 166.9 € больше |
|
142.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Polar Ignite 2, S/L dydžio, Juodos spalvosбольше |
|
159.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
159.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Polar IGNITE 2 3,05 cm (1.2") TFT 47 mm Skaitmeninis 240 x 240 pikseliai Lietimu..больше |
|
166.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
166.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Polar IGNITE 2 Black/Pearl S-Lбольше |
|
166.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
166.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
POLAR IGNITE 2 sportinis laikrodis - Rožinė, S/L |
|
207.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
207.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Montre connectée sport POLAR Ignite 2 - Taille S-L - Noir |
|
263.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
263.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:17
! Сообщить об ошибке| Марка | POLAR |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 725882058139 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims |
| Ekrano dydis (coliais) | - |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 204 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 3 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | windows |
| Baterijos talpa | 165mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 20val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | skaičiuoja nueitą atstumą, aktyvumo priminimai, Žingsniamatis, Žadintuvas, akselerometras, vibracija, altimetras, pranešimai, apie skambučius ir sms pranešimus, el. pašto pranešimai, nuotolinis muzikos valdymas, socialinių tinklų pranešimai, sudegintų kalorijų skaičiavimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | - |
| Riešo apimtis (cm) | 13 - 21 |
| Ilgis | 4.3cm |
| Plotis | 4.3cm |
| Aukštis | 0.85cm |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, Širdies ritmo matuoklis |
| Svoris | 35g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |
























































