Poco M8 512GB цена
Poco M8 512GB цена
POCO M8 5G 8/512GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319.0 € больше |
|
264.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G, 8GB RAM, 512GB, sidabrinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € больше |
|
279.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8, 512 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.9 € больше |
|
279.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G 8+512 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 319 € больше |
|
284.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Išmanusis telefonas POCO M8 5G 8/512GB Greenбольше |
|
315.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
315.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mA..больше |
|
239.43 €
|
B магазин percte.eu |
POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mAh silverбольше |
|
245.34 €
|
B магазин printera.lt |
Xiaomi Poco M8, 8GB/512GB, Green 6932554463915больше |
|
249.14 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
249.14 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
POCO M8 5G 17,2 cm (6.77") Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms C tipo USB 8 GB..больше |
|
250.20 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Smartphone POCO M8 5G 8GB/512GB Greenбольше |
|
251.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
251.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO MZB0NR7EU (6932554478261) |.. |
|
252.00 €
|
B магазин multo.eu |
POCO M8 5G 17,2 cm (6,77") Hibridinis Dual SIM USB Type-C 8 GB RAM 512 GB Atmint..больше |
|
254.59 €
|
B магазин doberman.lt |
POCO M8 5G 17.2 cm (6.77) Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mAh silverбольше |
|
258.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
258.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
POCO M8 5G 8/ 512GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.82 eur/mėn больше |
|
262.90 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
262.90 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Telefonas Poco M8 8GB/512GB GreenNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
262.90 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
262.90 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
POCO M8 5G 8/512GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319.0 € больше |
|
264.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Telefonas Poco M8 8GB/512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
268.16 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
268.16 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mAh greenбольше |
|
275.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
275.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Poco MOBILE PHONE M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU (6932554456610)больше |
|
275.67 €
|
B магазин smartech.ee |
POCO M8 5G 17,2 cm (6.77") Hibridinė Dviejų SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mAh ..больше |
|
276.15 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G, 8GB RAM, 512GB, sidabrinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € больше |
|
279.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8, 512 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.9 € больше |
|
279.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8, 512 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.9 € больше |
|
279.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G 8+512 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 319 € больше |
|
284.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Poco M8 5G - 8/512GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1 - 3 d.d. |
|
286.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
286.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Išmanusis telefonas POCO M8 5G 8/512GB Greenбольше |
|
315.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
315.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Išmanusis telefonas POCO M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU POCOбольше |
|
325.50 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
325.50 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCOбольше |
|
327.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
327.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU POCOбольше |
|
330.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
330.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Poco mobilus telefonas M8 5G MZB0NR5EU 6.77" AMOLED 2392 x 1080, 8 GB RAM, 512 G..больше |
|
355.90 €
|
B магазин inserv.lt |
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU POCOбольше |
|
371.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
371.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:51
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554478261 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, bluetooth, nfc, gps |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.77 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1080 x 2392 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm6475-ab snapdragon 6 gen 3 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (4x2.4 ghz cortex-a78 & 4x1.8 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | up to 1000gb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 5520mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco m8 |
| Aukštis | 165mm |
| Plotis | 75.4mm |
| Gylis | 7.4mm |
| Svoris | 178g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas |
| Kita informacija | 120hz dolby atmos hi-res audio 45w wired 18w reverse wired |
| Gamintojo spalva | black |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Показать больше | |














































