Platinet PM1070 цена
Platinet PM1070 цена
Platinet PM1070R Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
3.53 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
3.53 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Platinet PM1070B+Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.5 € больше |
|
4.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Platinet Universal Sports Kit, black (42926) |
|
7.95 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
7.95 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Platinet Universal Sports Kit, black (42926) |
|
10.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
10.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Platinet universalus sportinis komplektas, juodas (42926) |
|
11.26 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
11.26 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Platinet PM1070B 2in1, Black PM1070B |
|
13.12 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
13.12 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 14:31
! Сообщить об ошибке| Марка | PLATINET |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5907595429269 |
| Tipas | laidinės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Kita informacija | už ausies kabliukai (ear-hook) patogiam sportui; laidinės; intraauralinės (in-ear) |
| Jautrumas (dB/mW) | 98 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 190g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |




























