Philips TAT3508 цена
Philips TAT3508 цена
Belaidės ausinės Philips TAT3508WT/00, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
57.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Philips TAT3508WT/00, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
57.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips TAT3508WT/ 00 White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
58.03 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
58.03 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Philips TAT3508WT/00 Wireless headphonesPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
58.52 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
58.52 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Philips TAT3508WT/00 Wireless headphonesIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
61.45 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
61.45 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Philips True Belaidės Ausinės TAT3508WT/00, IPX4 atsparumas vandeniui, triukšmo .. |
|
62.70 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
62.70 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips TAT3508WT/00 headphones/headset |
|
72.07 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
72.07 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Philips TAT3508WT/00 - True Wireless Stereo (TWS) - 20 - 20000 Hz - Anrufe/Musik.. |
|
80.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
80.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TAT3508WT/00, True Wireless Stereo (TWS), 20 - 20000 Hz, calls/music, 45 g, head.. |
|
80.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
80.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:10
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4895229131613 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | 95db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | atsparumas vandeniui ipx4 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 45g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |





































