Philips TAT2236 цена
Philips TAT2236 цена
Belaidės ausinės Philips TAT2236 TAT2236WT/00, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 51.9 € больше |
|
31.51 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips True Wireless TAT2236BK/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.99 € больше |
|
33.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips TAT2236, juodos - Belaidės ausinėsLaikas naujoms ausinėms. Sutaupyk iki -25 % |
|
29.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Belaidės ausinės Philips TAT2236 TAT2236WT/00, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 51.9 € больше |
|
31.51 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Philips TAT2236WT/00, Baltosбольше |
|
31.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
31.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Belaidės ausinės Philips TAT2236 TAT2236WT/00, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 51.9 € больше |
|
31.51 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Philips TAT2236GR/00 GreenPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
31.61 €
|
B магазин bigbox.lt |
Ausinės Philips TAT2236GR/00 GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
33.19 €
|
B магазин technorama.lt |
Philips True Wireless TAT2236BK/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.99 € больше |
|
33.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips TAT2236BK ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
36.88 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
36.88 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Philips 2000 series TAT2236WT. Produkttyp: Kopfhörer, Tragestil: im Ohr, Empfohl..больше |
|
45.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
45.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2000 series TAT2236WT, Wireless, Call/Music, 20 - 20000 Hz, 36 g, Headphones, Wh.. |
|
45.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
45.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:44
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4895229117440 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | -m |
| Jautrumas | 104db |
| Varža (Ω) | 28Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 12mm |
| Pakuotės turinys | dėklas, ausinės |
| Kita informacija | atsparumas vandeniui ipx4 |
| Jautrumas (dB/mW) | 104 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth 5.0 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | 6val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Svoris | 36g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |































































Гость
2023-12-14 00:09:09
Prastos, nepatogios, sugedo per mažiau nei metus
Гость
2022-05-16 14:24:08
Labai prastos kokybes
Justina L.
2021-11-26 14:59:24
Garsas ne labai geros kokybės.