Philips TAT2206 цена
Philips TAT2206 цена
Philips TAT2206, rožinės - Belaidės ausinėsLaikas naujoms ausinėms. Sutaupyk iki -25 % больше |
|
29.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Belaidės ausinės Philips TAT2206 TAT2206GR/00, žaliaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € больше |
|
31.99 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
31.99 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės Philips TAT2206 GreenPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
29.99 €
|
B магазин bigbox.lt |
Philips TAT2206, rožinės - Belaidės ausinėsLaikas naujoms ausinėms. Sutaupyk iki -25 % больше |
|
29.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Ausinės Philips TAT2206 GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
31.49 €
|
B магазин technorama.lt |
Belaidės ausinės Philips TAT2206 TAT2206GR/00, žaliaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € больше |
|
31.99 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
31.99 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Belaidės ausinės Philips TAT2206 TAT2206GR/00, žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € больше |
|
31.99 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
31.99 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Tikrai belaidės ausinės Philips TAT2206GR/00, Žaliosбольше |
|
35.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
35.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips TAT2206GR ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
35.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
35.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Philips TAT2206GR/00 TWS, Green TAT2206GR/00больше |
|
42.67 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
42.67 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Philips 2000 series TAT2206BK/00 headphones/headset |
|
48.03 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
48.03 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Wireless headset TAT2206GR greenбольше |
|
50.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
50.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 2000 series TAT2206GR/00 - True Wireless Stereo (TWS) - calls/music - 20..больше |
|
59.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
59.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:53
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4895229117433 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 101db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 6mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, usb-c charge cable, charging case |
| Kita informacija | atsparumas vandeniui ipx4 |
| Jautrumas (dB/mW) | 101 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth 5.0, ipx4 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 18val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |
























































