Televizorius Philips 65PUS8010/12 цена
Televizorius Philips 65PUS8010/12 цена
Televizorius Philips 65PUS8010/12, 65 ", 4K UHD, komplektasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 551 € |
|
449.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
449.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips PUS8010, 65'', 4K UHD, LED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
519.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Televizorius Philips 65PUS8010/12, 65 ", 4K UHD, komplektasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 551 € |
|
449.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
449.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 65PUS8010/12, 65 ", 4K UHD, komplektasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 551 € |
|
449.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
449.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 65PUS8010/12 LED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
449.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
449.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips 65PUS8010/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 77.29 eur/mėn |
|
463.73 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
463.73 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Televizorius Philips, 65 colių, 4K, Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Juodas (65PUS8010.. |
|
469.00 €
|
B магазин smarttv.lv |
Televizorius Philips 65PUS8010/12 | 65" | 4K Ultra HD | Smart TV |
|
487.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
487.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Televizorius Philips 65PUS8010/12 LED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
519.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
519.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips PUS8010, 65'', 4K UHD, LED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
519.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips 65PUS8010/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
565.19 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
565.19 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Telewizor Philips 65PUS8010/12 LED 65'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 65PUS80.. |
|
635.70 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 871886304631 |
| Modelis | 65pus8010 |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 78kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2/t2-hd/c/s/s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | wi-fi, bluetooth |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | titan os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 961.00cm |
| Plotis be stovo | 1620cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Показать больше | |














































