Televizorius Philips 65PUS8009/12 цена
Televizorius Philips 65PUS8009/12 цена
Televizorius PHILIPS 65" 4K/išmanusis 3840x2160 belaidis LAN Bluetooth Titan OS .. |
|
499.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-09 18:02
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041154 |
| Plotis | 144.6 |
| Aukštis | 83.8 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 17.8 |
| Svoris | 15 |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, greito naudojimosi vadovas, saugos instrukcijos ir teisinė informacija. |
| Gylis | 9 |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 65PUS8009/12 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 29.7 |
| Aukštis su stovu | 86.6 |
| Svoris be stovo | 14.8 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Palydovinio imtuvo jungtis |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 86 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Pakuotės aukštis | 0.995 |
| Pakuotės plotis | 0.17 |
| Pakuotės ilgis | 1.6 |
| Televizorių įstrižainė | 56-65" |
| Показать больше | |


































