Televizorius Philips 65PUS7409/12 цена
Televizorius Philips 65PUS7409/12 цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (53)
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
490.00 €
|
распроданоpricemarket.lv |
Televizorius Philips PUS7409, 65'', 4K UHD, LED LCD, juodas Prekė-65PUS7409/12 |
|
516.00 €
|
распроданоareaal.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
518.90 €
|
распроданоkilobaitas.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black|65PUS.. |
|
521.55 €
|
распроданоcomplius.lt |
Philips 4K UHD LED Google TV 65" 65PUS7409/12 3840x2160p HDR10+ 3xHDMI 2xUSB LAN.. |
|
524.48 €
|
распроданоbeautychest.lt |
Philips 65PUS7409/12 televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Ju.. |
|
526.02 €
|
распроданоfrog.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
527.86 €
|
распроданоenrike.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
534.44 €
|
распроданоmaziausiakaina.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
540.57 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
544.23 €
|
распроданоpirkpc.lt |
TV Set|PHILIPS|65 |4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|65PUS7409.. |
|
545.71 €
|
распроданоprimtech.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
547.16 €
|
распродано1stop.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
549.50 €
|
распроданоrpc.lt |
Televizorius Philips PUS7409, 65'', 4K UHD, LED LCD, juodas Prekė-65PUS7409/12 |
|
549.99 €
|
распроданоelesen.lt |
Philips PUS7409, 65'', 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius 65PUS7409/12 |
|
549.99 €
|
распроданоnovastar.lt |
Televizorius Philips 4K LED TV 65PUS7409/12 65 Smart TV Google TV UHD Black |
|
554.00 €
|
распроданоtopocentras.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black 65PUS.. |
|
562.50 €
|
распроданоelektrika.lv |
TV Set|PHILIPS|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|65PUS7409.. |
|
572.81 €
|
распроданоfortakas.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
588.08 €
|
распроданоocpc.lt |
Philips 65PUS7409 / 12 65 colių (164 cm) 4K UHD OLED išmanusis televizorius |
|
596.35 €
|
распроданоmarsietis.lt |
TV Set|PHILIPS|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|65PUS7409.. |
|
605.17 €
|
распроданоelectrobase.lt |
Philips 4K LED TV | 65PUS7409/12 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
618.63 €
|
распроданоitwork.lt |
Philips 65PUS7409/12 65 colių (164 cm) 4K UHD OLED išmanusis televizorius |
|
618.71 €
|
распроданоtoptech.lt |
Televizoriai Philips TV Set||65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Googl.. |
|
708.55 €
|
распроданоevelatus.lt |
Philips 65PUS7409/12 65 colių (164 cm) 4K UHD OLED išmanusis televizorius |
|
727.93 €
|
распроданоintop.lt |
Philips 4K UHD LED Google TV 65" 65PUS7409/12 3840x2160p HDR10+ 3xHDMI 2xUSB LAN.. |
|
912.00 €
|
распроданоskytech.lt |
История цена изменений - Televizorius Philips 65PUS7409/12

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Televizorius Philips 65PUS7409/12
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041086 |
| Plotis | 1.320 |
| Aukštis | 82 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 20.9 |
| Svoris | 15.2 |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, trumpa instrukcija, saugos instrukcijos ir teisinė informacija. |
| Gylis | 9.2 |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI ARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | LED |
| Funkcijos | Ekrano dubliavimas • Interaktyvioji televizija: HbbTV • „Voice assistant“*: Įdiegtas „Google Assistant“ • „Smart Home“ patirtis: Veikia su „Amazon Alexa“, Veikia su „Google Assistant“ |
| Modelis | 65PUS7409/12 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 30.4 |
| Aukštis su stovu | 84.2 |
| Svoris be stovo | 14.7 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Vidinė atmintis, GB | 16 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.3 |
| Kitos jungtys | Palydovinio imtuvo jungtis |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 100 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Pakuotės aukštis | 0.864 |
| Pakuotės plotis | 0.142 |
| Pakuotės ilgis | 1.446 |
| Televizorių įstrižainė | 56-65" |
| Показать больше Показать меньше | |















































