Televizorius Philips 65OLED770/12 цена
Televizorius Philips 65OLED770/12 цена
Televizorius Philips 65OLED770/12, 65 ", 4K OLED, komplektasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1124 € |
|
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips OLED770, 65'', 4K UHD, OLED, satin chrome - TVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 € |
|
999.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
999.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips OLED770, 65'', 4K UHD, OLED, pilkas - Televizorius32" Philips LED televizorius dovanų |
|
999.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
999.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV 65OLED770/12 65 Smart TV TITAN OS..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1049.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Philips 65OLED770/12, 65 ", 4K OLED, komplektasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1124 € |
|
949.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
949.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 65OLED770/ 12 televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 94.90 eur/mėn |
|
949.00 €
|
B магазин rde.lt |
Televizorius Philips 65OLED770/12 OLED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
949.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
949.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65" | Smart TV | TITA.. |
|
949.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
949.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Televizorius Philips 65OLED770/12 |
|
966.74 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
966.74 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHDбольше |
|
982.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
982.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD | 6.. |
|
991.00 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD |
|
995.71 €
|
B магазин enrike.lt |
Televizorius Philips 65OLED770/12 OLED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
999.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
999.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Televizorius Philips 65OLED770/12, 65 ", 4K OLED, komplektasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1124 € |
|
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips OLED770, 65'', 4K UHD, OLED, satin chrome - TVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 € |
|
999.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
999.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips OLED770, 65'', 4K UHD, OLED, pilkas - Televizorius32" Philips LED televizorius dovanų |
|
999.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
999.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD|65O.. |
|
1001.65 €
|
B магазин complius.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD |
|
1001.73 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD |
|
1001.73 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
TELEVIZORIUS 65OLED770/12 PHILIPS |
|
1018.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
1018.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD |
|
1019.80 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
1019.80 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD |
|
1025.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1025.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV 65OLED770/12 65 Smart TV TITAN OS..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1049.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Philips OLED Smart Ambilight TV 65OLED770/12больше |
|
1050.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1050.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD |
|
1055.51 €
|
B магазин fortakas.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD |
|
1060.08 €
|
B магазин baitera.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD 65O.. |
|
1064.56 €
|
B магазин elektrika.lv |
Philips 65OLED770/12, 65" 65OLED770 |
|
1133.83 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
1133.83 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 65OLED770/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHDбольше |
|
1144.20 €
|
B магазин vieni.lt |
Televizorius Philips 65OLED770/12 OLED 65'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 65O.. |
|
1445.40 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 18:18
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046845 |
| Modelis | 65oled770 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 102kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t / t2 / c / s / s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | wi-fi, bluetooth, ambilight |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | titan os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 83.2cm |
| Plotis be stovo | 144.9cm |
| Gylis be stovo | 5.8cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |
























































Juozas A.
2025-11-25 15:58:13
65OLED770/12 įsigijau po ilgų paieškų ir neapsirikau. Vaizdo kokybė tokia ryški, kad kartais net suabejoju, ar tai tikra transliacija. Išmaniosios funkcijos veikia be jokių užstrigimų. Man labai patinka žiūrėti gamtos vaizdus — kiekvienas kadras atrodo per daug gyvai. Rekomenduoju, jei norite didelio ir tikrai kokybiško OLED :)