Televizorius Philips 55PUS8209/12 цена
Televizorius Philips 55PUS8209/12 цена
Philips 55" QLED 4K 55PUS8209/12 išmanusis televizoriusIšsimokėtinai už 16.08 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
579.00 €
|
B магазин bite.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-09 18:35
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863045138 |
| Modelis | 55pus8209/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Metinis energijos suvartojimas | 64kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2/t2-hd/c/s/s2 |
| Svoris | 10.2kg |
| Svoris su stovu | 12.7kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 2, ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, amazon prime video |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | titanos |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 100 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ) |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 160.00cm |
| Plotis be stovo | 122.6cm |
| Aukštis su stovu | 73.7cm |
| Plotis su stovu | 122.6cm |
| Gylis su stovu | 25.5cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















































