Televizorius Philips 55PUS7409/12 цена
Televizorius Philips 55PUS7409/12 цена
Philips LED televizorius | 55PUS7409/12 | 55 | Smart TV | GOOGLE TV | 4K UHD |
|
528.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
528.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips 55" LED 4K 55PUS7409/12 išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 22.04 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
529.00 €
|
B магазин bite.lt |
Philips 55PUS7409/12 televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Ju.. |
|
431.40 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
431.40 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips LED televizorius | 55PUS7409/12 | 55 | Smart TV | GOOGLE TV | 4K UHD |
|
528.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
528.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips 55" LED 4K 55PUS7409/12 išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 22.04 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
529.00 €
|
B магазин bite.lt |
TV Set Philips 55PUS7409/12 Smart TV 139,7 cm (55") 4K Ultra HD LED Wi-Fi Black |
|
576.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
576.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
TV Set PHILIPS 55 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Google TV 55PUS7409/12 |
|
597.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
597.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 04:06
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041079 |
| Plotis | 1.227 |
| Aukštis | 0.72 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 14200 |
| Svoris | 10.7 |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, Stalinis stovas, Maitinimo laidas, Greitos pradžios vadovas, Saugos instrukcijos ir teisinė informacija. |
| Gylis | 8.8 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI ARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | LED |
| Funkcijos | Vaizdo dubliavimas ekrane - interaktyvioji televizija: HbbTV - Balso asistentas*: Išmaniųjų namų patirtis: Veikia su "Amazon Alexa", Veikia su "Google" asistentu. |
| Modelis | 55PUS7409/12 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 0.26 |
| Aukštis su stovu | 0.74 |
| Svoris be stovo | 10.6 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "Pixel Precise Ultra HD" |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 100 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.3 |
| Kitos jungtys | Palydovinio imtuvo jungtis |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 77 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Pakuotės aukštis | 0.82 |
| Pakuotės plotis | 0.142 |
| Pakuotės ilgis | 1.32 |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше | |




















































