Televizorius Philips 55PML8709/12 цена
Televizorius Philips 55PML8709/12 цена
Philips 8709, 55", Ultra HD, MiniLED, pilkas - TelevizoriusAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
589.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 01:23
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863044834 |
| Plotis | 1.231 |
| Aukštis | 72 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 15.5 |
| Gylis | 8.2 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Procesoriaus modelis | Keturių branduolių |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI eARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 55PML8709/12 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 24.6 |
| Aukštis su stovu | 73.8 |
| Svoris be stovo | 15.2 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | P5 Perfect Picture Engine |
| Vidinė atmintis, GB | 16 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | HbbTV |
| S/PDIF jungtis | + |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | - |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | + |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | HDMI-CEC |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 77 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Pakuotės aukštis | 0.84 |
| Pakuotės plotis | 0.16 |
| Pakuotės ilgis | 1.36 |
| Spalvos pavadinimas | Antracito |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше | |



















































