Televizorius Philips 43PUS8209/12 цена
Televizorius Philips 43PUS8209/12 цена
Televizorius PHILIPS 43" 4K/išmanusis 3840x2160 belaidis LAN Bluetooth Titan OS .. |
|
309.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
Philips 43PUS8209/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.92 eur/mėn |
|
377.49 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
377.49 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-09 18:02
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863045114 |
| Plotis | 95.7 |
| Aukštis | 56.4 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 6.6 |
| Gylis | 8.7 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Įdiegta operacinė sistema | Titan OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | QLED |
| Modelis | 43PUS8209/12 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 51 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 22.4 |
| Aukštis su stovu | 58.6 |
| Svoris be stovo | 6.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 10 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 100 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| DLNA | - |
| Kilmės šalis | - |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 51 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Spalvos pavadinimas | Juoda |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Показать больше | |







































