Monitorius Philips 241B7QUPBEB цена
Monitorius Philips 241B7QUPBEB цена
Philips 241B7QUPBEB Monitor 61 cm 23.8 inch |
|
324.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
324.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 03:39
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581748197 |
| Įstrižainė | 23.8" ~60cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | IPS |
| Vaizdo jungtis | HDMI, VGA, DisplayPort (DP) |
| Kitos jungtys | RJ-45, Išvestis |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | Nėra |
| Tipas | IPS |
| Kontrastas | 20M:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 Hz |
| Taško dydis | 0.275mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | Vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | D-Sub kabelis, HDMI kabelis, DisplayPort kabelis, Maitinimo laidas, Garso kabelis, laidas USB Type-C |
| Monitoriaus spalva | Juoda |
| Matmenys | 541 x 527 x 259 mm |
| Svoris | 5.72kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 52.7cm |
| Plotis | 54.1cm |
| Gylis | 25.7cm |
| Palaikomos technologijos | LED Backlight, full hd, OSD, sRGB, Smart Image, Power Sensor, SmartControl, EasyRead |
| Energijos klasė | E |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |








































