Monitorius Philips 230B8QJEB цена
Monitorius Philips 230B8QJEB цена
Philips MT IPS LED 22.5 230B8QJEB -00 - IPS panel - 1920x1200 - D-Sub - DVI-D - .. |
|
166.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
166.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitor Philips MT IPS LED 22.5" 230B8QJEB -00 - IPS panel - 1920x1200 - D-Sub -.. |
|
166.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
166.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 230B8QJEB/00 kompiuterio monitorius 57,1 cm (22.5") 1920 x 1200 pikselia.. |
|
257.69 €
|
B магазин senetic.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 16:44
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581762810 |
| Įstrižainė | 22.5" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | dvi-d, d-sub, hdmi |
| Svoris | 4.3kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 49.9cm |
| Plotis | 51.2cm |
| Gylis | 21.6cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |


































