Monitorius Philips 221B8LJEB цена
Monitorius Philips 221B8LJEB цена
Philips B Line LCD monitor 221B8LJEB/00, 54.6 cm (21.5 inches), 1920 x 1080 pixe.. |
|
131.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
131.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
PHILIPS 221B8LJEB/00 21,5 colio LCD monitorius |
|
133.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
133.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips B Line LCD Monitor 221B8LJEB/00 |
|
133.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
133.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:18
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581750213 |
| Gamintojo kodas | 221b8ljeb00 |
| Įstrižainė | 21.5" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | kita |
| Kitos jungtys | audio-in, išvestis |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0248mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija; low blue light (lowblue mode); smartergobase; smartimage; easyread; vesa 100 x 100; kensington užraktas suderinamas |
| Matmenys | w x h x d in mm: 504 x 477 x 206 (su stovu) |
| Svoris | -kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 47.7cm |
| Plotis | 50.4cm |
| Gylis | 20.6cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd, osd, adaptive sync, srgb, smart image, smartcontrol, easyread |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |
























































