Monitorius Philips 221B8LHEB цена
Monitorius Philips 221B8LHEB цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 18:17
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581750237 |
| Gamintojo kodas | 221b8lheb00 |
| Įstrižainė | 22" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | tn |
| Jungtis | kita |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 170 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0248mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | d-sub kabelis, hdmi kabelis, maitinimo laidas, garso kabelis |
| Svoris | -kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 477.7cm |
| Plotis | 50.4cm |
| Gylis | 20.6cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd, osd, adaptive sync, srgb, smart image, smartcontrol, easyread |
| Energijos klasė | e |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |







































