Lygintuvas Philips PSG6024 цена
Lygintuvas Philips PSG6024 цена
PHILIPS PSG6024/30 Lyginimo sistema |
|
139.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
139.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips PSG6024/ 30 lyginimo sistema6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.67 eur/mėn |
|
189.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
189.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Lyginimo sistema Philips PerfectCare 6000 Series PSG6024/30, balta sp./violetinė.. |
|
245.90 €
|
B магазин senukai.lt |
Lyginimo sistema Philips PerfectCare 6000 Series PSG6024/30, balta sp./violetinė.. |
|
245.90 €
|
B магазин 1a.lt |
Philips PerfectCare 6000 Series Lyginimo sistema PSG6024/30 |
|
255.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
255.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 12:22
! Сообщить об ошибке| Марка | Philips |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 8720389015298 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2400w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 130g/min. |
| Garų smūgis | 500g/min. |
| Padas | steamglide plus |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Vandens talpa | 1800ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | optimaltemp technologija; nuimamas 1.8 l vandens rezervuaras; paruoštas darbui per 2 min |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | automatinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Показать больше | |









































