Nešiojamasis kompiuteris MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL
Nešiojamasis kompiuteris MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL
MSI Prestige 16 AI+ EVO, 16'', UHD+, OLED, Ultra 9, 32 GB, 1 TB, ENG, tamsiai pi..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
1799.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1799.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL 40.6 cm UHD+ 3840 x 2400 OLED, 32GB LPDDR5x,.. |
|
2111.90 €
|
B магазин inserv.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 20:19
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711377279123 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core ultra |
| Kietasis diskas SSD | 1000gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 1000gb |
| Atminties dydis | 32gb |
| Vaizdo plokštės tipas | intel arc 140v |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 16" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 3840 x 2400 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~41 cm) |
| Procesorius | intel core ultra 9 |
| Atminties tipas | lpddr5x |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | intel arc graphics |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 16gb |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | gddr6 |
| Bluetooth | + |
| IR | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 7 (802.11be) |
| HDMI | + |
| USB 2.0 | - |
| USB-C | + |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | sdxc |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Integruota Web kamera | + |
| Plotis | 241.9cm |
| Aukštis | 19.6cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Korpuso tipas | metalas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 100 |
| Показать больше | |












































