Monitorius MSI Gaming Optix MAG301RF цена
Monitorius MSI Gaming Optix MAG301RF цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MSI |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4719072780661 |
| Įstrižainė | 29.5'' ~74.9cm |
| Maksimali raiška | 2560 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | audio out, usb 2.0 |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | ips |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 200hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178°/178° |
| Vaizdo proporcijos | 21:9 |
| Taško dydis | 0.2697mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 7.25kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 39.93cm |
| Plotis | 70.94cm |
| Gylis | 23.39cm |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | + |
| Показать больше | |































