MPM MZE-23 цена
MPM MZE-23 цена
Garo generatorius MPM MZ-23 |
|
87.81 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
87.81 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
MPM MZE 23 lyginimo sistema6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.65 eur/mėn |
|
87.91 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
87.91 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 06:58
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 5903151024510 |
| Gamintojo kodas | mze-23 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 140g/min. |
| Garų smūgis | 400g/min. |
| Padas | keramika |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1500ml |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | temperatūros reguliavimas |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | automatinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Показать больше | |




















