Šaldiklis MPM MPM-80-ZS-33 цена
Šaldiklis MPM MPM-80-ZS-33 цена
MPM MPM-80-ZS-33/NTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
235.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 13:20
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 5903151033628 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | mpm-80-zs-33/n |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 156kwh |
| Bendra talpa | 60l |
| Temperatūra | -18 |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 48cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 24kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | 3 krepšiai; temperatūros reguliavimas |
| Показать больше | |


























