Šaldiklis MPM MPM-145-SK-10E цена
Šaldiklis MPM MPM-145-SK-10E цена
MPM MPM-145-SK-10EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 233.0 € больше |
|
203.12 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldiklis MPM MPM-145-SK-10E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € |
|
212.54 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis MPM 145 SK 10E/NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
197.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
197.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldiklis MPM 145 SK 10E/NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
199.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
199.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldiklis MPM MPM-145-SK-10E/N Šaldymo dėžė |
|
199.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
199.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MPM-145-SK-10EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 233.0 € больше |
|
203.12 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldiklis MPM MPM-145-SK-10E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € |
|
212.54 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldiklis MPM MPM-145-SK-10E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € |
|
212.54 €*
|
B магазин senukai.lt |
Box freezer MPM-145-SK-10E/N capacity 142l |
|
222.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
222.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Box freezer MPM-145-SK-10E/N capacity 142l |
|
241.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
241.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 21:08
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 5903151010117 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 228kwh |
| Bendra talpa | 142l |
| Temperatūra | +10 - 28 |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 70cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |


































