Kaitlentė MPM MPM-60-IMG-22 цена
Kaitlentė MPM MPM-60-IMG-22 цена
Įmontuojama kombinuota kaitlentė MPM-60-IMG-22больше |
|
252.18 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
252.18 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
MPM MPM-60-IMG-22Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
252.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama kombinuota kaitlentė MPM-60-IMG-22больше |
|
252.18 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
252.18 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
MPM MPM-60-IMG-22Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
252.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama kombinuota kaitlentė MPM-60-IMG-22 | MPM60IMG22 |
|
254.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
254.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama kombinuota kaitlentė MPM-60-IMG-22Yra sandėlyje. |
|
259.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
259.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
MPM-60-IMG-22 - Gas-induction cooktop, black |
|
278.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
278.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MPM-60-IMG-22 - Gas-induction cooktop, black |
|
307.72 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
307.72 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM-60-IMG-22 - Dujų indukcijos kaitlentė, juodaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
324.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Kombinuota dujinė - indukcinė kaitlentė MPM-60-IMG-22Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
325.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
325.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Kombinuota dujinė - indukcinė kaitlentė MPM-60-IMG-22Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
325.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
325.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Indukcinė Viryklė - MPM-60-IMG-22 4 Zonos Stiklinis Paviršius Skaitmeninis Laikm.. |
|
357.99 €
|
B магазин proshop.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 07:09
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5903151044426 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2800vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 11.3cm |
| Plotis | 58.5cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 11.6kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |

































