Šaldytuvas MPM MPM-216-CF-27 цена
Šaldytuvas MPM MPM-216-CF-27 цена
CHŁODZIARKO ZAMRAŻARKA MPM 216 CF 27 NO FROST BIAŁA | MPM-AGD-011-62 | 590315104.. |
|
273.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Mpm šaldytuvas 216cf27 Iš Viso Be šalčio |
|
295.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
295.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
šaldytuvas-šaldiklis MPM-216-CF-27 balta |
|
300.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
300.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
MPM MPM-216-CF-27 BALTASKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 371.0 € |
|
301.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
CHŁODZIARKO ZAMRAŻARKA MPM 216 CF 27 NO FROST BIAŁA | MPM-AGD-011-62 | 590315104.. |
|
365.90 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:13
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151042767 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 199kwh |
| Bendra talpa | 197l |
| Šaldytuvo talpa | 145l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 142cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 41kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Kita | 3 lentynos durelėse; 1 daržovių stalčius; kiaušinių dėklas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |



















