MPM MOD-60 цена
MPM MOD-60 цена
Wall lamp Miraggio 1 X E14 (40W) chrome MOD602-01-N | 4251110004488больше |
|
62.92 €
|
B магазин elektrika.lv |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-13 18:14
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 4251110015590 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis, dulkių talpa |
| Plotis | 28.5cm |
| Gylis | 33cm |
| Svoris | 3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Filtrų tipas | hepa h12 |
| Laido ilgis | 5,0 mm |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |




























