Viryklė MPM-64-KGE-13B цена
Viryklė MPM-64-KGE-13B цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MPM |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5903151023384 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.79 |
| Energijos klasė | a |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | dujinė |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| LCD ekranas | - |
| Mėsos termometras | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Показать больше | |



















