Viryklė MPM MPM-56-KRM-13 цена
Viryklė MPM MPM-56-KRM-13 цена
Viryklė MPM MPM-56-KRM-13Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
320.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektrinė viryklė Viryklė MPM MPM-56-KRM-13Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 361.0 € |
|
322.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
Viryklė MPM MPM-56-KRM-13 |
|
319.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Viryklė MPM MPM-56-KRM-13Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
320.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektrinė viryklė Viryklė MPM MPM-56-KRM-13Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 361.0 € |
|
322.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
Viryklė MPM MPM-56-KRM-13 |
|
325.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
325.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite MPM MPM-56-KRM-13Yra sandėlyje. |
|
329.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
329.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dujinė/elektrinė viryklė MPM MPM-56-KRM-13 Black | MPM-56-KRM-13 | 5903151081230.. |
|
340.35 €
|
B магазин enter24.eu |
MPM MPM-56-KRM-13 Gas/electric cooker Black |
|
346.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
346.63 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MPM-56-KRM-13 Gas/electric cooker Black |
|
359.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
359.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 05:34
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5903151081230 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.74 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 29kg |
| Orkaitės tūris | 58l |





























