Šaldytuvas MPM 125-CZ-08/E цена
Šaldytuvas MPM 125-CZ-08/E цена
Šaldytuvas MPM-125-CZ-08/EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
203.69 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
203.69 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Mpm šaldytuvas 125cz08e |
|
210.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
210.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-125-CZ-08/EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
213.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
213.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas-šaldiklis MPM-125-CZ-08/Eбольше |
|
222.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
222.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Chłodziarko-zamrażarka MPM-125-CZ-08/E |
|
234.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
234.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Refrigerator-freezer MPM-125-CZ-08/E |
|
252.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
252.66 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:06
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151040374 |
| Gamintojo kodas | 125-cz-08/e |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 165kwh |
| Bendra talpa | 129l |
| Šaldytuvo talpa | 89l |
| Šaldiklio talpa | 30l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 116cm |
| Gylis | 53cm |
| Svoris | 28kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | lentynų medžiaga: grūdintas stiklas; aušinimo agentas: r600a |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 6 |
| Palaikomos technologijos | less frost |
| Показать больше | |




























