Motorola Moto E22 32GB цена
Motorola Moto E22 32GB цена
Motorola moto E22, 16.5 cm (6.5 inch) Hybrid Dual SIM Android 12 4G USB Type-C 3.. |
|
110.07 €
|
B магазин smartech.ee |
Išmanusis telefonas Motorola XT2239-7 moto e22 Dual Sim 3+32GB Astro Juodas |
|
140.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
140.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:33
! Сообщить об ошибке| Марка | Motorola |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 8033779066160 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP52 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4020 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | MediaTek Helio G37 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | IMG PowerVR GE8320 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 12 |
| Ekrano dydis | 6.5 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 3 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1000 |
| WiFi sąsaja | + |
| NFC | - |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Svoris su akumuliatoriumi | 169 |
| Ryšių standartas | 4G: LTE 1/3/5/7/8/20/38/40/41; 3G: 1/5/8; 2G: 3/5/8; |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Ekrano raiška | 1600 x 720 |
| Atminties talpa | 32 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Modelis | Motorola Moto E22 |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 16 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Показать больше | |









































