Modecom WM10S цена
Modecom WM10S цена
Modecom WM10S, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.0 € больше |
|
7.19 €*
|
B магазин pigu.lt |
WM10S BLUE MOUSE WILRES S |
|
6.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
6.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Modecom WM10S, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.0 € больше |
|
7.19 €*
|
B магазин pigu.lt |
Modecom MC-WM10S Black/ Blue kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
7.54 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
7.54 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Optinė pelė Modecom MC-WM10Sбольше |
|
8.45 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
8.45 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
WM10S SILENT BLACK MOUSE WIRLESSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
10.80 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
10.80 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Modecom MC-WM10S, Wireless, Blue M-MC-WM10S-400 |
|
10.83 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
10.83 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Pelė MODECOM MC-WM10S Silent BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
11.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
11.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Pelė MODECOM optinė bevielė MC-WM10S Mėlyna | M-MC-WM10S-400 |
|
12.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
12.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MODECOM MC-WM10S raudona belaidė optinė pelė | 1600 DPIVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! больше |
|
15.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Modecom MC-WM10S kompiuterio pelė Biuras Abiems rankoms Radijo dažnio belaidė Op.. |
|
18.14 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
18.14 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 5901885247632 |
| Gamintojo kodas | mmcwm10s100 |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | baterija |
| Raiška | 1600dpi |
| Paskirtis | darbui |
| Matmenys | 105 x 60 x 37mm |
| Svoris | 0.09g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | + |
| Elementų tipas | aaa |
| Elementų skaičius | 1 |
| Kita informacija | tylūs jungikliai; veikimo atstumas: 10 m |
| Показать больше | |

































