Modecom Volcano MC-859 цена
Modecom Volcano MC-859 цена
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Volcano MC-859 Bow, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € |
|
20.15 €*
|
B магазин senukai.lt |
Modecom Volcano Bow MC-859Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
20.15 €*
|
B магазин pigu.lt |
VOLCANO MC-859 BOW |
|
19.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
19.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės MODECOM MC-859 BowPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
19.49 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
19.49 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Volcano MC-859 Bow, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € |
|
20.15 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Volcano MC-859 Bow, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € |
|
20.15 €*
|
B магазин 1a.lt |
Modecom Volcano Bow MC-859Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
20.15 €*
|
B магазин pigu.lt |
Žaidimų ausinės Modecom VOLCANO MC-859 BOW |
|
20.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
20.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Ausinės MODECOM MC-859 BowIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
20.46 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
20.46 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Modecom VOLCANO GAMING MC-859 BOW ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
23.09 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
23.09 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Modecom Volcano MC-859 Bow S-MC-859-BOW |
|
24.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
24.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
MODECOM VOLCANO MC-859 BOW žaidimų ausinės su mikrofonuVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
25.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
MODECOM VOLCANO MC-859 BOW laidinės ausis uždengiančios žaidimų ausinės su mikro.. |
|
25.89 €
|
B магазин skytech.lt |
MODECOM VOLCANO MC-859 BOW |
|
25.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
25.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Modecom Volcano MC-859 BOW Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Žaidimams Ju.. |
|
31.56 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
31.56 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:06
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901885248745 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 114db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | 2 x 3,5 mm jungtys; kabelio ilgis 2,2 m; lengva konstrukcija; patogios pagalvėlės |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 400g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | papildomos ausų pagalvėlės |
| Показать больше | |






























