Baseus Bass 30 Max цена
Baseus Bass 30 Max цена
Belaidės ausinės Baseus Bass 30 Max, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.49 € больше |
|
24.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Baseus Bass 30 Max, Bluetooth 5.3, baltosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.49 € |
|
28.79 €*
|
B магазин pigu.lt |
Baseus Bass 30 Max Wireless Headphones (black)больше |
|
23.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
23.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Baseus Bass 30 Max Wireless White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
24.69 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
24.69 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Baseus Bass 30 Max Wireless HeadphonesPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
24.69 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
24.69 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Belaidės ausinės Baseus Bass 30 Max, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.49 € больше |
|
24.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Baseus Bass 30 Max, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.49 € больше |
|
24.78 €*
|
B магазин 1a.lt |
Baseus Bass 30 Max belaidės ausinės (juodos)больше |
|
24.78 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
24.78 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bass 30 Max Bluetooth 5.3 Belaidės Ausinės į Ausis - Juodosбольше |
|
25.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
25.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Baseus Bass 30 Max Wireless HeadphonesIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
25.92 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
25.92 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Baseus Boss 30 Max belaidės ausinės (baltos) |
|
28.30 €
2-5 раб. дн.
Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
28.30 €
2-5 раб. дн.
Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Belaidės ausinės Baseus Bass 30 Max, Bluetooth 5.3, baltosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.49 € |
|
28.79 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bevielės ausinės Baseus Bass 30 Max Wireless On-Ear Bluetooth 5.3 |
|
29.00 €
|
B магазин mobilusmiestas.lt |
Baseus Bass 30 Max Laisvų rankų įranga Vielinis ir Bevielis Su lankeliu Skambuči.. |
|
36.15 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
36.15 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:56
! Сообщить об ошибке| Марка | BASEUS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932172657826 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux), usb-c, wireless |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | enc (skambučiams) |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, ausinės |
| Palaikomos technologijos | hsp, aac, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 50 valandųval. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 3 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 3 |
| Показать больше | |







































