Modecom MC-M9.1 цена
Modecom MC-M9.1 цена
M9.1 BLACK AND BLUE WIDE OPTICAL MOUSEбольше |
|
7.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
7.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Modecom MC-M9.1, Optical, Blue M-MC-00M9.1-140больше |
|
9.27 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
9.27 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Modecom MC-M9.1 Black/ Blue kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
9.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
9.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Pelė Mode_Com Modecom MC-M9.1 juoda-balta |
|
11.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
11.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Modecom MC-M9.1 kompiuterio pelė Biuras Abiems rankoms USB A tipo Optinis 1600 D..больше |
|
16.59 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
16.59 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
M9.1 BLACK AND BLUE WIDE OPTICAL MOUSEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
18.30 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
18.30 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
M9.1 BLACK AND BLUE WIDE OPTICAL MOUSEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
19.40 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
19.40 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:18
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 5901885248264 |
| Gamintojo kodas | mmc00m91140 |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 4 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800 - 1600dpi |
| Paskirtis | darbui |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 103 x 66 x 38mm |
| Svoris | 0.084g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | mygtukas dpi keitimui |
| Показать больше | |























