Modecom MC-M10 цена
Modecom MC-M10 цена
Modecom MC-M10S, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.69 € |
|
7.74 €*
|
B магазин pigu.lt |
Modecom MC-M10 White kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.76 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
7.76 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Modecom M10, Optical, White M-MC-0M10-200больше |
|
9.66 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
9.66 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Pelė Modecom MC-M10 balta |
|
13.25 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
13.25 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Modecom MC-M10 kompiuterio pelė Biuras Abiems rankoms USB A tipo Optinis 1000 DPIбольше |
|
16.98 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
16.98 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
Pelė Modecom MC-M10 Optical WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
19.38 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
19.38 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Pelė Modecom MC-M10 Optical WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
20.54 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
20.54 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:08
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 5901885247670 |
| Gamintojo kodas | mc-m10s |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 3 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 1000dpi |
| Paskirtis | darbui |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Matmenys | 105 x 60 x 37mm |
| Svoris | 0.106g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | tylaus paspaudimo mygtukai |
| Показать больше | |

































