Modecom MC-899 цена
Modecom MC-899 цена
Modecom Volcano MC-899 PrometheusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.39 € больше |
|
29.81 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Prometheus MC-899, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € больше |
|
31.09 €*
|
B магазин senukai.lt |
MC-899 PROMETHEUS headphones blackбольше |
|
29.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
29.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Modecom MC-899 PROMETHEUS Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
29.59 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
29.59 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Modecom Volcano MC-899 PrometheusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.39 € больше |
|
29.81 €*
|
B магазин pigu.lt |
MODECOM MC-899 PROMETHEUS laidinės ausinės 7.1 | USBбольше |
|
29.81 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
29.81 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Prometheus MC-899, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € больше |
|
30.29 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Modecom MC-899 Prometheus BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
30.78 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
30.78 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom Prometheus MC-899, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € больше |
|
31.09 €*
|
B магазин senukai.lt |
Modecom MC-899 Prometheus, Black S-MC-899-PROMETHEUS-100больше |
|
32.09 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
32.09 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Ausinės Modecom MC-899 Prometheus BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
32.32 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
32.32 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
MODECOM MC-899 PROMETHEUS headphones blackбольше |
|
36.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
36.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Modecom MC-899 Prometheus Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Žaidimams Juo.. |
|
39.07 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
39.07 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
MODECOM MC-899 PROMETHEUS laidinės ausinės 7.1 | USBVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! больше |
|
40.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:05
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5903560980025 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz |
| Jautrumas | 119db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | mikrofonas, vartotojo vadovas, ausinės |
| Kita informacija | išorinė usb garso plokštė; 7 spalvų led apšvietimas su vaivorykštės efektu; nuotolinis garsumo ir apšvietimo valdymas ant laido; nuimamas ir lankstus mikrofonas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda + kvėpuojantis audinys; lankelis: reguliuojamas; pintas 2,2 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 356g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ištraukiamas |
| Priedai | išorinis garso valdiklis |
| Показать больше | |




































