Modecom MC-832 Ghost цена
Modecom MC-832 Ghost цена
MODECOM VOLCANO GHOST S-MC-832-GHOST headphones (red color) |
|
59.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
59.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Modecom Ghost S-MC-832-GHOST |
|
59.53 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
59.53 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Modecom Volcano M-832 Ghost Black/ Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
63.99 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
63.99 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
MODECOM VOLCANO MC-832 GHOST laidinės ausis uždengiančios žaidimų ausinės su mik.. |
|
63.99 €
|
B магазин skytech.lt |
Ausinės Modecom Volcano mc-832 ghost sŁuchawki nagŁowne su mikrofonuбольше |
|
71.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
71.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MODECOM Headset MC-832 VOLCANO GHOST |
|
72.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
72.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Modecom VOLCANO GHOST Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Žaidimams Juoda, .. |
|
80.96 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
80.96 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom MC-832 Volcano Ghost, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.9 € |
|
86.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom MC-832 Volcano Ghost, juoda sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.9 € |
|
86.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Modecom Volcano Ghost blackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
86.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
86.90 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Modecom Volcano Ghost blackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
91.25 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
91.25 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:42
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901885246406 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 99db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | led apšvietimas; garso reguliavimo mygtukas; tvirti kabeliai; erdvinis garsas 7.1 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 340g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |
































